ארון לחדר ילדים: בחירה נכונה שתהפוך את חדר הילדים למושלם

מכירים את חוסר הסדר הזה בחדר הילדים? את התיק שנזרק על הרצפה אחרי הלימודים? את אינספור החולצות שמגולגלות בארון בכאוס מוחלט, וחוסר היכולת לאתר את מכנסי הספורט בין מגוון רחב של פריטים? כמעט כל הורה וילד/ה מתמודדים עם ארון מבולגן. אם אתם מחפשים ארון חדש או רוצים לרהט את החדר בצורה נכונה – כדאי לבחור ארון מתאים באמצעות כמה טיפים שיעשו לכם סדר בראש ובמרחב:

מרהטים חדר קטן? בחרו ארון הזזה ולא נפתח

לפני שאתם מתחילים למדוד, לתכנן, לקנות ולעצב; חשוב להבין איזה סוג ארון יהיה נכון עבור המרחב בו הילד שלכם נמצא. ארון דלתות הזזה יכול להתאים מאוד לכל חדר בעיקר לחדרים קטנים בהם המרחב מוגבל. ילדים קטנים יסתדרו יותר עם דלתות הזזה משום שיהיה להם קל יותר לפתוח ולסגור את הדלתות. בנוסף לכך יקטנו התאונות שיכולות לקרות עם ארון דלתות נפתחות, משום שאז האצבעות פחות בסכנה והדלתות לא יבלטו החוצה, מה שיכול לגרום לחבטה בראש או פגיעה בגוף.

בחירה מושכלת

הילדים שלכם גדלים בכול יום ומשנים את טעמם האישי ככל שהם מתבגרים. אם לא מדובר בפעוט: בחרו ארון בגדים בעיצוב קלאסי שילווה את הילדים לאורך זמן, ולא בכזה שהצבע או העיצוב שלו ילדותיים מידי ואז לא יתאימו לטעמו של הילד המתבגר. ארון עם צבע איטלקי איכותי אינו דוהה ולא ניזוק ורצוי לבחור רהיט עשוי מלמין עם תקן אירופאי מחמיר למען בטיחות והתאמה של הרהיט למזג האוויר הים תיכוני שעלול לגרום לצבע לדהות.

ארון לחדר ילדים: בחירה נכונה שתהפוך את חדר הילדים למושלם

מידות

קחו מידות מדויקות של המרחב בו תרצו להתאים את הארון ומדדו את הרוחב של החדר, את האורך שלו, את הגובה והעומק של המרחב בו תרצו להציב את הרהיט. וודאו כי הילד יכול להתהלך באופן חופשי סביב הארון וכי הרהיט לא מפריע להתנהלות היום יומית או חוסם את המרחב.

שימושיות

כעת יש לשים את הדגש על שימושיות. חשוב שלילדים תהיה האופציה לבחור לבד את הבגדים שלהם עם מינימום בלגן. בחרו ארון שיש בו תכולה פנימית של 6 מדפים עם מוט תליה. שימו לב שאתם בוחרים ארון מודולרי עם אופציות לשנות את מיקום המדפים על פי הצורך.

איכות

בחרו ארון איכותי ובעיקר כזה שיש בו פרזול איכותי כמו גלגלים חזקים להסעת דלתות הזזה ללא תקלות ופרזולים חזקים מתחת למדפים כמו גם מגירות חזקות שלא יקרסו לאורך שנים. בחרו ארון עם מוט תלייה לביגוד שצריך להיות מגוהץ ותכולת אחסון שמתאימה לילדים, כמו למשל מקום לאחסון תיק בית ספר או שאר פריטים חשובים.

עיצוב

כעת יש לבחור רהיט מעוצב שמתכתב נכון עם עיצוב החדר. בחירה בארונות בגוונים "פושרים" שתמיד באופנה כמו לבן או שמנת עם מראה, ארון אפור או בגווני עץ טבעיים – יספק רהיט שישמש את הילדים שלכם ואתכם למשך זמן ויתאים לכל שינוי בעיצוב.

מחיר

רכישת ארונות ורהיטים ובכלל פריטים מסוגים שונים און ליין מספקת את האופציה לבצע השוואת מחירים מבלי לכתת רגליים מחנות אחת לשנייה. אם תבצעו סקירה של ארונות הזזה און ליין תוכלו לראות את כל הדגמים כמו גם להשוות את איכות הרהיטים ולבצע קנייה על פי מידות וצרכים במחירים נוחים. כך אפשר לרכוש ארון לחדר ילדים תוך בחירה נכונה שתספק לילד ולכם נוחות, פרקטיות, עיצוב ושימושיות.