אילו פעילויות אקסטרים מתאימות לילדים?

"אבא/אימא משעמם לי!" הוא אחד המשפטים הנפוצים ביותר שילדים אומרים בעת חופשה, ובאופן כללי. כדי לספק להם את החופשה המושלמת, ניתן לשלב מגוון רחב של פעילויות אקסטרים לכל המשפחה. מהן האטרקציות הבולטות? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

פעילויות אקסטרים לילדים באילת: לגזור ולשמור

הצורך להעסיק את הילדים בזמן החופשה מהווה אתגר שכל הורה נאלץ להתמודד איתו. ילדים רוצים ומעוניינים להוציא אנרגיה, ואין מקום טוב לעשות זאת מאשר בעיר אילת. במקום להסתפק בשהות ארוכה בבריכה ומדי פעם הפעלות של צוות הבידור, ניתן לנצל את האטרקציות והפעילויות של העיר אילת לצורך תכנון והפקה של חופשה מושלמת ובלתי נשכחת בעבור הילדים, וכמובן עבורכם. כדי לסייע לכם, להלן כמה מהפעילויות המומלצות בעבור ילדים בעיר התיירות הרשמית של ישראל:

קרייזי שארק

הזדמנות מצוינת לפעילות אקסטרים בלב הים היא קרייזי שארק אילת. במסגרת הפעילות עולים כל בני המשפחה על אבוב ישיבה בסגנון של ספה עגולה, כאשר הספה נגררת ע"י סירת מירוץ. מדובר בפעילות של בין עשר דקות לרבע שעה, בלב הים. הפעילות מתאימה לילדים החל מגיל 6, וזאת בשל העובדה כי לא פעם במהלך הפעילות נופלים למים ולכן נדרש ידע בסיסי בשחייה.

אבוב שכיבה

מתקן ספורט אקסטרימי ומהנה בעבור ילדים הוא ללא ספק אבוב שכיבה הנע במהירות אדירה באמצעות סירת מנוע. מאחר ועלולים ליפול למים, גם כאן ילדים שאינם יודעים לשחות אינם יכולים לעלות למתקן. מדובר בפעילות כיפית והמנה בעבור כל המשפחה, והיא נמשכת כרבע שעה.

אילו פעילויות אקסטרים - מתאימות לילדים

מצנחים

פעילות מגבשת של הורה וילד יכולה בהחלט להיות עלייה על מנצח ים. מדובר במנצח אותו מחברים אל סירת מירוץ, ובאמצעותו מגיעים לגובה המעניק תצפית יפהפייה לעיר אילת ולים האדום. המתקן מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל 8, כאשר הריחוף בזוג מהווה הזדמנות מצוינת להתחבר לילדים ולספק להם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

בננה כפולה

עוד בילדות שלנו כילדים אין כמעט מבוגר שלא זוכר את הבננה הכפולה. מדובר באטרקציה מקסימה הכוללת עלייה על אבוב בצורת בננה, כאשר את הבננה משיטים במהירות גבוהה ע"י סירה. הפעילות מתאימה בעבור ילדים מעל גיל 6, ונדרש ידע קודם בשחייה או לכל הפחות ידע מוקדם בהתנהלות במים.

לסיכום, באמצעות האטרקציות אותן הצגנו לכם כעת תוכלו לספק לכם וילדים חוויות בלתי נשכחות. פעילויות האקסטרים מתאימות לכל המשפחה אולם שימו לב לאותיות הקטנות מבחינת הגבלת גיל, וזאת בכדי להבטיח כי הפעילות תהיה בטוחה לכל המשפחה. הקפידו להקשיב היטב להוראות המפעיל כמו גם להסביר לילדים שוב על כללי הזהירות וההתנהגות. נוסף לכך, מומלץ לבחון באמצעות אתרי מדרג אפשרות לקבל הנחה בעבור הפעילות. נוסף לכך, עדיף לתאם מראש את ההגעה ולא לחכות לדקה ה90, בייחוד בתקופת הקיץ שנחשבת לעמוסה מאוד במבקרים.