מעצבים עם הזיכרונות: איך לעצב את הבית עם תמונות משפחתיות?

תמונות משפחתיות יכולות להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אלה יכולות להיות תמונות של הילדים הקטנים, או אולי תמונות משותפות של כל המשפחה, ואפילו תמונות קצת יותר עתיקות כמו של הסבים והסבתות ואפילו של חלוצים שהגיעו לארץ לפני עשרות שנים. אם אתם רוצים לעצב את המרחב עם תמונות, נכונה לכם עבודת עיצוב כיפית שיש בה המון נוסטלגיה. אז איך אפשר לעצב את הבית עם תמונות? הנה כמה הצעות:

עיצוב באמצעות לוח שנה

לוח שנה הוא דבר שימושי שתמיד נמצא במרחב ומספק לנו תכנון שבועי וחודשי של החיים. אם אתם רוצים לעצב את הבית עם תמונות: לוח שנה עם הדפס מעוצב משפחתי הוא אופציה מעולה לכך, משום שהוא מאפשר לבחור תמונות, לשלב ביניהן, להתאים תמונה יפה לכל חודש (כמו של הילדים בים בקיץ של יולי אוגוסט, או של המשפחה בטיול משפחתי בשלג של פברואר), תוך התאמת תמונות לכל חודש בצורה אומנותית. עיצוב באמצעות לוח שנה יכול להיות גם מתנה נהדרת שאפשר לשלוח לאנשים קרובים במשפחה. באמצעות אתר טוב לעיצוב לוחות שנה, תוכלו לעצב מגוון לוחות שנה בגדלים שונים לפי בחירה אותם אפשר לתלות בבית.

הדפסת תמונות על קנבס

דרך נוספת לעורר את המרחב נעשית באמצעות הדפסת תמונות על קנבס. כיום יש בתי דפוס שאפשר לשלוח אליהם תמונות משפחתיות שם מדפיסים את התמונה על בד ציור – מה שיוצר מראה ייחודי ומקורי. הדפסת תמונות המשפחה כמו למשל חופשה באילת או ביום הולדת של הילדים על קנבס תספק לכם תמונות מודפסות על חומר קל משקל שאפשר לתלות בכול מקום.

 

 

קיר תמונות

אחד הטרנדים שנראים לאחרונה בבתים מעוצבים, ברשתות וברעיונות לעיצוב הבית: הוא טרנד של תליית מגוון רחב ורב של תמונות על קיר אחר. מדובר בדרך לשילוב מגוון תמונות ממסוגרות או מודפסות של המשפחה, עם תמונות אומנותיות מסוגים שונים. הטרנד דוגל בשילוב של כמה שיותר תמונות במגוון גדלים וצבעים על קיר אחד ובצפיפות מגוונת.

טרנד של הרבה תמונות צפופות ומגוונות יחד הוא טרנד שאנחנו יכולים לראות ברשתות החברתיות כמו באתר פינטרסט או בשאר אתרים ופלטפורמות של מעצבים. את התמונות המשפחתיות תוכלו לשלב עם תמונות של מנדלות, תמונות של חמסות, ותמונות משפחתיות ממסוגרות לצד ציורים, הדפסים, כרזות עתיקות ועוד. הצפיפות של התמונות אחת ליד השנייה כשבמרחב עציצים, שטיחונים וכלים עתיקים – יראה נפלא ויספק צבעוניות מקסימה.

קולאז' משפחתי

הרכבת קולאז' משפחתי היא  דרך לייצר זיכרונות על הקיר. הדפיסו תמונות בגודל סטנדרטי וקנו מסגרות מעץ שאפשר להשיג בכל מקום. תלו על הקירות תמונות ממוסגרות שנמצאות אחת ליד השנייה. את הקולאז' תוכלו לעצב על קיר שנמצא ליד גרם מדרגות, או במסדרון, אפשר להכין קולאז' על עמוד תומך, או על כל קיר שתרצו לכסות עם מספר תמונות יפיפיות של המשפחה.

שילוב תמונות בין חפצים

אם תרצו, תוכלו לשלב תמונות קטנות וגדולות לבין חפצים, כמו למשל על מדפי ספרים, אפשר להניח תמונה על שידה או בתוך כונניות, ארונות של כלי מטבח ועוד. כך אפשר להפוך את המרחב הביתי למעניין ומלא קישוטים.

קבלו השראה לשילוב תמונות בבית, ותוכלו לעצב את המרחב כמו שתמיד רציתם.