מדפסת ביתית: כך תבחרו את הדגם המושלם לבית עם ילדים

נמאס לכם להיות תלויים בחברים של הילדים? כנראה שהגיע הזמן לרכוש מדפסת עבורם. במאמר הבא נסביר איך בוחרים את הדגם המושלם לבית עם ילדים ולמה כדאי להשקיע היום במדפסת צבעונית ומשולבת.

בחרו מדפסת שקל להשיג עבורה ראשי דיו

אם אתם נוהגים להדפיס הרבה אתם ודאי מבינים את המשמעות של מה זה להיתקע ללא ראש דיו למדפסת. הדבר נכון שבעתיים בכל הקשור למדפסת עבור הילדים, שצריכים לקבל ממנה מענה בין אם לצרכים האישיים ובין אם ללימודים. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור במדפסת שראשי הדיו שלה זמינים לרכישה מידית.

אם תבחרו מדפסת שראשי הדיו שלה לא זמינים או שקשה למצוא אותם באינטרנט, אתם עלולים לגרום לעוגמת נפש עבור הילדים שלכם  . למשל, אם אתם מחפשים דיו למדפסת  HP OfficeJet Pro 7740, תוכלו לראות שניתן למצוא אותו בקלות לרכישה מידית וזה יתרון אדיר. אגב, ל- HP יש עוד מגוון רחב של דגמים שעונים על הקריטריון הזה, רוב החלקים של המדפסות שלהם זמינים מאד, לרבות ראשי הדיו.

בחרו במדפסת צבעונית

אם הילדים שלכם בגן או אפילו בגיל בית הספר, אתם צריכים לדעת שכיום הדרישות השתנו לגמרי. אם בעבר המורים היו מסתפקים בהדפסה חד פעמית של דף בשחור לבן, הרי שהיום ילדים נדרשים להדפיס מסמכים צבעוניים, מצגות, עבודות גמר ומה לא. לכן, אנחנו ממליצים לכם לא לחסוך כסף ולרכוש מדפסת צבעונית הביתה. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהילדים שלכם יצטרכו להיות תלויים בטובות אל אחרים על מנת להדפיס מסמכים צבעוניים לבית הספר. כמו כן, תוכלו להדפיס עם הילדים מגוון ציורים צבעוניים שיוכלו להתאים להכנת יצירות יפות שיעסיקו את הקטנים בשעות הפנאי שלהם.

בחרו במדפסת חסכונית

רק אתם יודעים מה הדרישות של הילדים שלכם, אך דבר אחד ברור, אם הילדים שלכם מדפיסים הרבה אתם צריכים לרכוש מדפסת כמה שיותר חסכונית. מה זה אומר בפועל? שהיא תדע לנצל בצורה מקסימלית את ראש הדיו שלה על מנת שזה ישרת אתכם כמה שיותר זמן. במידה ותבחרו במדפסת לא חסכונית, סביר להניח שתצטרכו לרדוף אחרי ראשי דיו ולאורך זמן זה כמובן יעלה לכם גם יותר כסף.

מדפסת ביתית: כך תבחרו את הדגם המושלם לבית עם ילדים

בחרו במדפסת מהירה

המדפסת יכולה להיות מאד חסכונית, אך אם ייקח לה דקה להוציא כל דף, לא עשיתם בזה שום דבר וזה מאד מתסכל. לכן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת מהירה ככל שניתן, על מנת שהילדים שלכם יוכלו להדפיס דפים בקצב גבוה. אם אתם לא יודעים איזה נתון לחפש, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המוכר בחנות, אנחנו בטוחים שהוא יוכל להכווין אתכם ולהציע לכם את המדפסת המתאימה ביותר. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת שקטנה ככל שניתן, זה לא נעים לעבוד בחדר עם הילדים כשהמדפסת מאחור חורקת לכם באוזניים.

רכשו מדפסת משולבת

כפי שכבר הבנתם, הצרכים של הילדים שלכם משתנים כל הזמן. היום הם צריכים להדפיס דף בשחור לבן, מחר מצגת צבעונית ובעתיד הם יצטרכו סורק ופקס. אלה בדיוק השירותים שמדפסת משולבת מציעה, סורק, פקס ומכונת צילום במכשיר אחד. עדיף להשקיע את הכסף הזה עכשיו מאשר לרכוש מכשיר נוסף בעתיד הקרוב או להחליף את המדפסת הקיימת. אגב, בנוסף לילדים, גם אתם תוכלו להשתמש במדפסת המשולבת לצרכים שלכם וזה יתרון חשוב במיוחד.

לסיכום

אין ספק שבחירת מדפסת לילדים היא משימה לא פשוטה ועם זאת, אם תשכילו ליישם את הטיפים שהבאנו במאמר זה ובמיוחד לבחור מדפסת שראשי הדיו שלה זמינים, אנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה.