לשמור על הניקיון? קלי קלות: כך מנקים את הבית ביסודיות – עם שואב האבק!

הבית עוד פעם התלכלך והגיע למצב שכבר לא נעים לכם להיות בו? אין לכם זמן לניקיונות גדולים ויסודיים במיוחד על בסיס קבוע? הגעתם למצב שאתם כבר שוקלים להוציא הרבה כסף ולהזמין מנקה הביתה על בסיס קבוע? ובכן – אל תתייאשו ולפני שאתם מוציאים את כל הכסף שלכם, שווה לכם לדעת שבעזרת שואבי אבק ידניים איכותיים שניתן לרכוש כיום, אתם יכולים לשמור על הבית במצב נקי ונעים ממש בקלות ולאורך זמן, כשאפשר כמובן לעשות שטיפה וניקיון גדול לעיתים רחוקות יותר. אם עדיין לא יצא לכם להכיר את השואבים הנפלאים הללו, אנו רוצים להסביר בדיוק איך הם עובדים ואיך משתמשים בהם וכך תוכלו לראות בעצמכם עד כמה זה קל, נוח ומהיר. בהצלחה!

קלים, נטענים ואיכותיים

לפני שנדבר על הניקיון עצמו, בואו נדבר רגע בכמה מילים על שואבי האבק האלחוטיים. חלקכם עכשיו חושבים שאנו מדברים על המותג הגדול והמוכר של שואבי האבק שמגיע עם תג מחיר גבוה ויש שיאמרו גם לא ממש רציונלי. ובכן, שווה לדעת שהיום יש מותגים אחרים מעולים שמציעים דגמים שלא נופלים מאלו של אותו המותג (בהרבה מקרים הם אפילו טובים יותר) ומגיעים במחירים נמוכים, הוגנים ומשתלמים. שואב אבק jimmy למשל, זה מותג נפלא של חברת בת של ענקית הטכנולוגיה שיאומי. הדגמים שניתן לרכוש כיום מצוידים במנוע חזק במיוחד, איכות שאיבה יוצאת דופן וסוללות נטענות לזמן שימוש ארוך, וזה מעבר לעובדה כי מדובר על מכשירים מאד קלים ונוחים לשימוש. כעת, בואו נבין איך מנקים באמצעותם.

עושים הכל בשבילכם

בגדול, מה שחשוב לדעת על השואבים הללו שהם עושים את כל העבודה בשבילכם פחות או יותר. אתם לא צריכים להתאמץ, לעשות ניקיון מוקדם לחלק מהדברים או כל פעולה אחרת וכל מה שאתם צריכים זה פחות או יותר לשאוב. עם זאת, כך תייעלו את התהליך:

אספו את הלכלוכים הגדולים בלבד

כאמור, אתם יכולים לשאוב איתם פחות או יותר הכל. עם זאת, שווה להרים את הלכלוכים הממש גדולים (רק אלו שנראים לעין) כדי להקל עליהם את הפעולה וכדי שחלילה לא יצאו מתפקוד. שקיות, אבנים גדולות שנכנסו הביתה וכן הלאה.

פנו חפצים מהדרך

כמובן שאתם יכולים לשאוב כאשר יש רהיטים או חפצים אחרים על הרצפה, אבל זה יהיה הרבה יותר נוח ויעיל אם תפנו לעצמכם את הדרך. מומלץ לעשות זאת.

מגיעים לכל מקום

שימו לב כי שואבי האבק הללו מאפשרים הגעה לכל מקום עם ראש מתכוונן וניתן לנקות מתחת ספות, ארונות, שידות וכן הלאה.

לשמור על הניקיון? קלי קלות: כך מנקים את הבית ביסודיות - עם שואב האבק!

פונקציות נוספות

שימו לב כי מרבית הדגמים כיום מגיעים עם הראש הארוך לשאיבה של הרצפה ושל שטיחים (וכאן טיפים נוספים לניקוי שטיחים), אך גם עם ראשים נוספים. בדרך כלל תקבלו גם ראש מיוחד שמתאים לשאיבה של ספות, מזרונים ובדים, ועוד ראש אחד דק וצר במיוחד המאפשר לכם להגיע גם למקומות שקשה להגיע אליהם וזה מצוין למשל אם רוצים לנקות את האוטו.

טיפים מנצחים

  • טעינה: שימו לב שחשוב לטעון את הסוללה לפני השימוש והזמן הממוצע לשימוש עומד על שעה. היתרון של ג'ימי למשל זה שאפשר להטעין את הסוללה בנפרד מהמכשיר עצמו.
  • הימנעו מלשאוב מים: אלא אם כן מדובר על שואב שהוא גם שוטף, כמות מים גדולה עלולה לגרום למכשיר נזק.

לסיכום – מדובר בהחלט על מכשיר קל לתפעול הוא מומלץ לכל מי שרוצה לשמור על הבית נקי לאורך זמן.