שיפור מראה העור לאחר הלידה: שגרת הטיפוח והבריאות שתשיב לך את הזוהר

לאחר הלידה נשים רבות אינן מרוצות ממראה העור בעקבות כתמים, אקנה וכמובן סימני עייפות. בדיוק לשם כך ריכזנו בעבורך את הטיפים הטובים ביותר לטובת יצירת שגרת טיפוח שבמסגרתה תוכלי ליצור מראה עור רענן ובריא – במינימום מאמץ.

שגרת טיפוח לאחר לידה: כל מה שרצית לדעת וחששת לשאול

תקופת ההיריון מלווה בלא מעט שינויים המתרחשים באזור הפנים, וזאת לאור חוסר איזון הורמונלי שמשפיע מאוד על מראה עור הפנים. למעשה, נשים רבות מדווחות כי הן חשות ירידה משמעותית בדימוי ובביטחון העצמי בעקבות אקנה הורמונלית לצד כתמים וסימני עייפות שמופיעים באזור הפנים – כרטיס הביקור של כל אישה. הטיפול השוטף בתינוק והלחץ הכרוך באורח החיים החדש נותן את אותיותיו על עור הפנים ועל כן חשוב מאוד ליצור איזון מחודש של עור הפנים באמצעות שגרת טיפוח חדשה. עם זאת, האתגר הוא לא פשוט בשל מחסור משמעותי בזמן ועל כן ריכזנו בעבורך את כל הטיפים הטובים ביותר לטובת יצירת שגרת טיפוח לאחר הלידה. מוכנה? בואי נתחיל:

שימוש בתוספי תזונה ייעודים

ענף תוספי התזונה נמצא במגמת תאוצה, לא מעט בזכות שורה של מחקרים אשר מאפשרים לבצע התאמה מדויקת של תוסף התזונה לצרכים הנדרשים. אחד מהתוספים הטובים ביותר בעבור שיקום עור הפנים הוא קולגן פלוס דיילי. מדובר באחד המוצרים הנמכרים ביותר של חברת קולגן פלוס, ולא בכדי. מדובר בקפסולות המכילות מנה יומית של 2,500 מ"ג קולגן בשילוב ויטמין C לטובת שיפור גמישות העור וכן מתן לחות וזוהר. את המוצר ניתן לרכוש דרך הרשמי של חברת קולגן פלוס במחיר נגיש ועם אפשרות לקבלת משלוח עד הבית לטובת שימוש לטווח הרחוק. עם זאת, אין מדובר בתרופה אלא בתוסף תזונה שנועד לסייע לך ליצור עור פנים זוהר – באמצעות טבליות שאותן ניתן לשאת לכל מקום, כולל לגינה עם התינוק.

התאמה של מוצרי טיפוח לעור הפנים

לא כל מוצר טיפוח מתאים לכל עור פנים ולכן אם מופיעים על הפנים פצעי אקנה כמו גם כתמים, חשוב מאוד לגשת לקוסמטיקאית לטובת אבחון העור ובהתאם לכך התאמה של מוצרים המתאימים לנשים לאחר לידה כמו גם נשים מניקות. שימי לב כי אם את מניקה אסור להשתמש בתכשירים המכילים חומצה סליצילית או רטין A מאחר שהם עלולים לעבור לתינוק בתהליך ההנקה (יש כל מיני חומצות שיעזרו לשפר את עור הפנים, אבל כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני השימוש). התאמה של המוצרים היא חיונית לטובת יצירת שגרת טיפוח המותאמת לך ובהתאם לכך יוצרת בעבורך תוצאות מעולות שאותן ניתן לראות תוך זמן קצר על עור הפנים.

שיפור מראה העור לאחר הלידה: שגרת הטיפוח והבריאות שתשיב לך את הזוהר

הימנעות משימוש בתכשירים אגרסיביים

תכשירים אגרסיביים כמו למשל פילינג אינם מומלצים לנשים לאחר לידה מאחר והם מגרים את העור כמו גם מייבשים אותו. העדיפי להשתמש במוצרים טבעיים אותם ניתן להזמין דרך חברות כאן בישראל, לטובת החדרת לחות לעור.

תזונה נכונה

חלק מהותי משיפור מרקם עור הפנים כולל לא רק שימוש בתכשירי טיפוח אלא גם שינויים בהרגלי התזונה. העדיפי להעשיר את התזונה שלך ברכיבים תזונתיים גבוהים עם מינרלים כמו גם ויטמינים כמו גם הרבי לשתות מים – התרופה הטבעית הטובה ביותר לעור הפנים. מאחר ונשים לאחר לידה נוטות לדלג על ארוחות בעקבות עייפות וטיפול בתינוק, העדיפי לבנות את התפריט שלך באמצעות תזונאית המתמחה בתחום וכן לשריין לך ביומן את זמני האכילה שלך כאשר התינוק ישן או משחק.

לסיכום, גם אם כל מה שמתחשק לך הוא להיכנס למיטה ולישון, הרגלי תזונה וטיפוח נכונים הם חלק בלתי נפרד מהיכולת שלך להשיב לעצמך את הזוהר המזוהה כל כך איתך. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לך כאן תוכלי גם את ליצור שינוי אמיתי – וליצור שיפור משמעותי במראה העור לאחר הלידה.