רילוקיישן עם הילדים: האם אוסטרליה היא היעד הבא שלכם?

בין אם בשל יוקרה המחייה הגבוה, הרצון בהתפתחות מקצועית או פשוט בשל שאיפה לחוויה מיוחדת – זוגות ישראליים רבים בוחרים לקחת את הילדים וכל הבית ולעבור למדינה אחרת בעולם. נכון, זה לא משהו שתמיד פשוט לעשות, אבל בתקופה שלנו בעולם דיגיטלי ומחובר מאי פעם זה קל מתמיד. כמובן שאם בוחרים יעד מתאים ומתכוננים לתקופה הזו, זו יכולה להיות חוויה נפלאה להתפתחות משפחתית נהדרת. אם כך, נשאלת השאלה לאן בדיוק לנסוע? ובכן – הגלובוס שלנו מציע לא מעט יעדים נהדרים, והיום אנחנו רוצים לשים את הזרקור על אחת האפשרויות הכי פופולריות בשנים האחרונות – אוסטרליה. איך אפשר לעשות את הצעד, מה היא מציעה לתושבים שלה ומה חשוב לקחת בחשבון? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

איך עושים רילוקיישן לאוסטרליה?

אז באופן טבעי, שלב בלתי נפרד שחייב למלא אותו בשביל להגר לאוסטרליה הוא הוצאת ויזה. לא מדובר על ויזת תיירים, אלא על ויזה המאפשרת עבודה כמובן. כיום ניתן לקבל ויזה כזו בכמה דרכים:

ויזת עבודה לצעירים

ישראל היא מדינה שלה הסכם עם אוסטרליה שמאשרת ויזות עבודה זמניות לתקופה של שנה עם אפשרות להארכה לצעירים מתחת לגיל שלושים. אומנם לא כולם מקימים משפחה לפני הגיל הזה, אך אלו שכן בהחלט יוכלו לבחור באפשרות הזו.

ויזת עבודה ממעסיק מקומי

אם בני הזוג ואפילו אחד מהם הם בעלי ידע מקצועי מסוים, אפשר להתקשר עם עסק באוסטרליה שיקבל אתכם לעבודה וכך ניתן להגיש בקשה לוויזת עבודה מיוחדת. הבקשה מאושרת בהרבה מקרים.

 

 

למה דווקא אוסטרליה?

אפשר לבחור בלא מעט יעדים בעולם, למה דווקא אוסטרליה? ובכן, אוסטרליה היא יעד מצוין מכמה סיבות עיקריות. ראשית מדובר על כלכלה חזקה ויציבה למדי. אם אתם בעלי כישורים מסוימים תוכלו להשתבץ במשרות מצוינות ולפתח את עצמכם מהבחינה הזו. מעבר לכך זו מדינה שהשפה הרשמית בה היא אנגלית, מה שיקל עליכם את ההתאקלמות ובמיוחד על הילדים שלכם. לבסוף חייבים לדבר על אוסטרליה כיעד תיירותי נחשק. מדובר על מדינה ענקית, שופעת נופים ושטחים פראיים ענקיים לצד ערים גדולות ושוקקות חיים. כמובן שבכל מקום תהנו מחוף ים, גלים, בעלי חיים וצמחייה עשירה, כך שבסופו של דבר מדובר על חוויה מיוחדת ושונה בלי ספק.

מה צריך לקחת בחשבון?

אז דיברנו על היתרונות של רילוקיישן לאוסטרליה, אבל חשוב להכניס לסט השיקולים גם דברים פחות טובים:

מרחק: היבשת רחוקה מאד מישראל, כך שביקורים חטופים בארץ זה משהו שהוא פחות אפשרי.

מזג אוויר: מזג האוויר באוסטרליה עשוי להיות די משוגע. בנוסף לזה הקרינה שם חזקה יותר וצריך להיערך לזה. אם זה מתאים לכם ואתם מתכוננים כמו שצריך זו לא צריכה להיות בעיה.

עלויות: אוסטרליה היא מדינה מערבית ובהתאם לכך גם עלויות המחייה. צריך לקחת זאת בחשבון. אם אתם מסתדרים עם עבודות טובות גם זו לא צריכה להיות בעיה וזה לא שונה באופן מהותי ממחייה במדינת ישראל – אם כבר יותר נוח ופשוט.

בשורה התחתונה

אם אתם שואלים אותנו – אוסטרליה היא היעד המושלם לרילוקיישן אם זה משהו שיצא לכם לחשוב עליו. שלל הזדמנויות העבודה והקריירה, המקומיים הנחמדים, אפשרויות הבילוי הרבות והנופים עוצרי הנשימה. כל אלו הופכים את היעד הזה ליעד בהחלט מומלץ וכדאי. אז מה השלב הבא? אם זה מעניין אתכם זה הזמן לבחון את אפשרויות הנפקת הוויזה העומדות בפניכם.