הודו עם ילדים: חוויה בלתי נשכחת!

אם חשבתם שהודו היא רק בשביל צעירים אחרי צבא, יש בידכם טעות. הודו מאפשרת לכם לקבל חוויה יוצאת דופן ביחד עם הילדים, כל זאת בעלות כספית הנמוכה בעשרות אחוזים מאשר מדינות במזרח ועם שימת דגש על פינוק ואירוח הודי אותנטי – ובלתי נשכח.

הודו עם הילדים: לא רק למטיבי לכת

אין ספק כי בעשור האחרון הודו משנה את פניה. מתת יבשת אשר משכה לרוב צעירים אחרי צבא, ניתן לראות כיצד יותר ויותר משפחות ישראליות אשר בוחרות להעביר את החופשה שלהם דווקא בהודו, ולא בכדי. למעשה, הודו היא מדינת ענק אשר עוברת תהליך פיתוח מואץ בהוראה ישירה של נשיא הודו (וחובב ישראל) מודי. בשל כך, ניתן לראות כיצד אזורים כמו דרום הודו הפכו לאחד המקומות המבוקשים ביותר לטיולים, הן בשל המלונות המצוינים והן בשל האירוח ההודי הנפלא המשלב בין המסורת לבין החיים המערביים. נוסף לכך, לא ניתן להתעלם מהקלות של הוצאת ויזה להודו אשר הפכה את הפעולה של סגירת החופשה לקלה ופשוטה יותר בעבור משפחות. קיימת אפשרות להנפיק ויזה להודו באינטרנט תוך זמן קצר, ובכך להתחיל ולתכנן את הטיול מבלי להתעסק בבירוקרטיה מורכבת.

ויזה להודו

מהם האזורים המומלצים לטיולים?

למרות שצפון הודו עדיין נחשבת כאזור מורכב לטיולים בשל מחסור בתנאים בסיסים, לא מעט ישראלים מחליטים להגיע לשם עם הילדים כדי להתחבר לסגנון חיים ייחודי, ובכך להעביר מסר  חשוב להבין כי ההודים נחשבים למארחים מצוינים, ולכן לא מעט ישראלים בוחרים להשאיר את הילדים תחת השגחה של נשים הודיות, ולקבל בתמורה שירותי בייביסיטר בעלות של עשרות שקלים בודדים בלבד. בייחוד מדובר באזור גואה, אנחנו מדברים כאן לחלוטין על היעד מספר אחד נכון להיום. למעשה, מדובר באזור אשר הפך לאחרונה לאחד האזורים המבוקשים ביותר לטיולי משפחות וילדים, הן בשל המחיר הזול יחסית והן בשל פיתוח מואץ של מלונות ובתי הארחה ברמה של חמישה כוכבים – עם פעילות קבועה לילדים וכן אפשרות לקבלת שירותי בייביסיטר והפעלות לילדים, בהתאם לרצון האישי שלכם. נוסף לכך, ניתן לקחת טיסה ישירה לגואה ובכך להימנע מעצירות מיותרות.

קהילה משפחתית ותומכת של משפחות

ביחס למדינות אחרות בעולם, הדבר הבולט ביותר בהודו היא ללא ספק תחושת הקהילתיות. מאחר ולא מעט ישראלים בחרו לעזוב את ישראל ולגור בהודו, ניתן להשתלב בקלות במסגרת החופשה בפעילויות אותם מארגנים הקהילות הישראליות כמו גם לקחת חלק בפעילות מטעם בית חב"ד. בתי חב"ד פרוסים במספר מוקדים ברחבי המדינה, כאשר במסגרת הפעילות ניתן לקחת חלק עם הילדים בארוחות שבת חגיגיות, כמו גם להתעדכן באטרקציות לכל המשפחה באזור. מדובר בליווי אישי אותו לא ניתן לקבל בשום מקום אחר בעולם, כפי שיעידו רבבות הישראלים שחוזרים שוב ושוב להודו, עם הילדים.