הגשמתם חלום ואימצתם כלב? הגיע הזמן לבקר בחנות כלבים

הגשמתם את החלום ואימצתם כלב חדש? מזל טוב. עכשיו אתם צריכים לבקר בחנות כלבים ולרכוש עבורו את כל מצרכי החובה שהוא צריך, לרבות אוכל לכלב כמובן. צריכים עזרה? אנחנו כאן על מנת לעשות לכם קצת סדק בבלגן.

בוחרים אוכל לכלב

האמת היא שמדובר באחת מההחלטות החשובות ביותר שלכם, כך שאתם צריכים להתאים עבור הכלב שלכם את המזון המתאים ביותר. אתם צריכים לקחת בחשבון בין היתר את הגודל של הכלב, הגזע שלו וכמובן לרגישויות כאלה ואחרות, אם יש כאלה. בהזדמנות זו אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר של לוסיז, באתר כזה תוכלו להשיג את כל הציוד הנחוץ עבורו.

אם יש לכם כלב בוגר, תוכלו לרכוש עבורו מונג' סלמון וטונה, מזון היפו אלרגני לכלבים בוגרים. בנוסף, תוכלו לרכוש עבורו מזון פרו פק אולטימייט, מזון כבש ללא דגנים לכלבים בכל גיל. אם אתם לא יודעים איזה כלב לבחור, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים של לוסיז, הם כבר יסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבור הכלב שלכם.

אל תשכחו קערות לאוכל ומים

בחרתם מזון לכלב? מעולה, עכשיו אתם צריכים לרכוש עבורו קערה למזון ושתיה. בלוסיז תוכלו למצוא קערה זי דוג, קערה למזון ושתיה ממתכת אל חלד עם תחתית גומי נגד החלקה. הקערה מתאימה גם לחתול וגם לכלב, היא קלה מאד לשטיפה ולניקוי אפילו במדיח הכלים. הקערה מגיעה בשלושה צבעים, שחור, קורל וליים והיא מתאימה הן לאוכל והן למים.

 

 

רוכשים רצועה לטיול

אתם מוציאים את כלב שלוש פעמים ביום לטיול, אתם צריכים להתארגן מראש על רצועה. בלוסיז תוכלו לרכוש רצועת זי-דוג, רצועה שתאפשר לכם לצאת לטיול היומי עם הכלב ולשמור על ידיים חופשיות. האבזם המתכוונן שעל הרצועה ינעל אותה ויספק לכם אחיזה טובה, גם אם הכלב שלכם ממש אוהב לרוץ קדימה בכל הכוח. לקוחות מעידים על הרצועה הזו שהיא קלה מאד לתפעול ושאפשר להוסיף אליה מתקן לשקיות ללא כל בעיה.

רוכשים מיטה לכלב

אם אתם רוצים שלכלב שלכם יהיה נוח לישון בלילה ולא בא לכם שהוא ישן אתכם במיטה וישאיר עליה שיערות, אתם צריכים לרכוש לו מטה ייעודית. בלוסיז תוכלו למצוא מגוון מיטות לכלבים, בין השאר תוכלו לרכוש מיטה אורתופדית מתכבסת במגוון צבעים. המיטה הזו עשויה מבד קטיפה נעים במיוחד ומבטיחה לכלב שלכם נוחות מקסימלית. יש לה מזרן אורתופדי פנימי והיא מכוסה בשתי שכבות ריצ'רץ', כך שאתם יכולים לשלוף אותן ולכבס בקלות.

מפנקים את הכלב בחטיפים

אל תשכחו שאתם צריכים לחנך את הכלב שלכם ולהרגיל אותו לשיטת המקל והגזר. מה זה אומר בפועל? שעל מעשים טובים מומלץ מאד לצ'פר אותו בחטיף טעים. בלוסיז תוכלו למצוא חטיפים טבעיים מבית קאנל סלקט או וויגל, חטיפים שעשויים מבשר מיובש. החטיפים הללו עוברים עיבוד מאד מינימלי ואינם מכילים רכיבים נוספים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם הכי בריאים לכלב החדש שלכם.

למה כדאי לרכוש ציוד לכלב בלוסיז?

יש המון סיבות שבגינן אנחנו ממליצים לכם לרכוש את האביזרים לכלב בלוסיז, אך אין ספק שהערך המוסף שלה בא לידי ביטוי בכך שמדובר בחנות חברתית. מה זה אומר? שחלק מהכסף שתשקיעו ברכישה ייתרם לכלבים וחתולים נטושים, בכך אתם לוקחים חלק מרכזי מאד במוטיבציה לעורר שינוי משמעותי.

לסיכום

אם הגשמתם את החלום שלכם ואימצתם כלב חדש, אנחנו ממליצים לבקר בלוסיז, חנות כלבים חברתית שבה תוכלו למצוא את כל מה שהכלב שלכם צריך.