מה עושים בסוכות? שריינו עכשיו מקומות לילדים ברוי בוי פארק בראשון לציון

עדיין מתלבטים מה לעשות עם הילדים בזמן חופשת החגים? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. האטרקציה הבולטת של הקיץ חוזרת וזאת בעקבות היכולת לנצל את המופע המושקע שלו ליצירה של זמן איכות משמעותי ביחד עם הילדים שלכם. מדובר במופע שהתחיל בקיץ האחרון בפארק ראשון לציון ועתיד להתקיים גם בחג סוכות הקרוב, כך שכדאי כבר עכשיו לנצל את הזמן ולהזמין את הכרטיסים לטובת ביקור באטרקציה כיפית ומהנה כמו המופע והפעילויות שעתידות להתקיים בחג.

פעילויות לכל המשפחה בפארק ראשון לציון

פארק ראשון לציון מתעורר לחיים ומאפשר למשפחות גם ילדים לקחת חלק בשורה ארוכה של פעילויות כיפיות כמו למשל מתחם קארטינג, מתחם פירארטים, מסיבת קצף, קטיף של פירות לצד הפתעות נוספות אשר יכולות להתאים לא רק לקהל המבוגר אלא גם לקהל הצעיר. גולת הכותרת של האירוע הוא כמובן המופע המושקע של כוכב הילדים רוי בוי ביחד עם ג'אנגו הסוס, בחיפוש אחר סוסת הזהב. מי שכבר היה במופע או ראה בעבר את רוי בוי יודע כי מדובר בכוכב ילדים מסוג אחר, בייחוד על רקע התשוקה האדירה שלו לעולם הילדים והנוער. כמי שמופיע  מזה שנים ארוכות, אין ספק כי רוי בוי הצליח להוכיח כי הוא כוכב ענק ואהוב שמשקיע רבות, החל מהעלילה ועד למוזיקה המקפיצה. במופע המרתק הזה הילדים וגם אתם יכולים להיכנס לתוך עולם מלהיב המשלב בין מסתורין, אהבה לבעלי חיים, הרפתקאות וכן טבע, כל זאת במסגרת של כרטיס אותו אפשר לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס.

מי שכבר היה במופע יכול להעיד כי מדובר במופע מושקע וחגיגי שיכול להתאים לא רק לקהל צעיר אלא גם לקהל המבוגר, כאשר ניכר כי רוי בוי השקיע בפרטים הקטנים המגיעים לידי ביטוי לא רק במופע אלא גם בפארק אשר מתעורר לחיים עם שפע של פעילויות. על כן, זה הזמן לשריין לעצמכם ולכל בני המשפחה כרטיסים, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של זמן איכות מהנה המתרחש בלב הארץ.

 

 

הזמנה של כרטיסים אונליין

החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע רכישה של כרטיסים אונליין למופע, בעלות כספית נוחה. דרך רוי בוי אינסטגרם תוכלו לקבל טיזר לקראת מה שמחכה לכם בפארק, כאשר צריך לקחת בחשבון כי מספר המקומות מוגבל. לאור הביקוש הגבוה כמו גם ההטבה המשמעותית הניתנת בעבור לקוחות בנק לאומי כמו גם מועדון הלקוחות מקס, מומלץ להיכנס כבר עכשיו לאתר ולהזמין, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול של אטרקציה מרכזית ומהנה מאוד שמצליחה לזכות בשפע של המלצות ותגובות מהללות. כמי שרואה בעולם הילדים כחלק בלתי נפרד מסיפור חייו, תוכלו להיות בטוחים כי אתם עתידים לחזות בכוכב ילדים מרשים ומוערך שמשקיע בכל פעם מחדש, וזאת למרות עשייה של שנים ארוכות.

לסיכום

אם אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים בזמן חופשת סוכות, זה הזמן לבצע רכישה של כרטיסים בעלות כספית נוחה. הפארק בראשון לציון מתעורר לחיים עם שפע של פעילויות לכל המשפחה, ועל כן אל תפספסו את המופע שמצליח להשאיר טעם של עוד, בייחוד על רקע היכולת לקחת חלק בשורה של פעילויות לכל המשפחה שישאירו לכם טעם של עוד, עד לפעם הבאה. אז קדימה,  למה אתם מחכים? הגיע הזמן להצטרף לאלפי רוכשים שכבר ביקרו בפארק ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, כתוצאה מההשקעה בכל פינה.