כשהחופשה הבאה מתקרבת: קייטנת גלישה היא הפעילות הכי שווה לילדים בפסח

החופשה הבאה מתקרבת ואתם כבר מתחילים לחשוש שלא תמצאו פעילות מהנה ושוברת שגרה לילדים? אז אם גם לכם נמאס לראות את הילדים משתעממים בבית ומתמכרים למסכים, כדאי מאד שתכירו את הקייטנה הכי שווה לחופשים – קייטנת גלישה. הקייטנה הייחודית תאפשר לילדים שלכם ללמוד ספורט חדש ונפלא, להכיר חברים חדשים וליהנות מהשמש החמימה של האביב. אז מהי בכלל קייטנת גלישה, מה היתרונות של החוויה הזו ולמי זה מתאים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם עושים החלטה.

מהי קייטנת גלישה?

קייטנת גלישה היא חוויה ייחודית ויוצאת דופן שבמהלכה לומדים הילדים את היסודות של סקי מים בטכניקת הכבלים. בקייטנה לומדים גלישה בצורה מהנה וחוויתית ונוגעים על הדרך בנושאים מקבילים כמו אקרובטיקה וחתירה. אם האפשרות הזו מסקרנת אתכם ואתם חושבים שזה משהו שמתאים לילדים שלכם, כאן תוכלו למצוא מידע נוסף ופרטים טכניים חשובים ומכאן בואו נעבור לעוד דברים שחשוב ומעניין לדעת בנושא.

איזה ערך מוסף יש לקייטנת גלישה?

קייטנת גלישה היא קודם כל כיף גדול, אבל היא גם הרבה מעבר לכך ועל הדרך היא מקנה לילדים שלכם הרבה ערכים חשובים כמו:

  • שיתוף פעולה עם הסביבה ואחרים: הקייטנה מועברת בקבוצות וכדי להצליח ולהתקדם חייבים לשתף פעולה עם שאר חברי הקבוצה.
  • ביטחון עצמי: כמו סוגים אחרים של ספורט גם סקי מים מחזק באופן משמעותי את הביטחון העצמי של הילדים. המדריכים מסייעים לכל חניך לחוות תחושת הצלחה וזהו כלי נפלא לחיזוק הביטחון.
  • ריכוז: פעילות שמתאימה במיוחד לילדים הסובלים מבעיות של קשב וריכוז. מעבר לסקי עצמו יש גם לא מעט פעילויות מהנות ושוברות שגרה ואף אחת מהן היא לא כזו המצריכה שינון או ריכוז לזמן ארוך.
  • כושר גופני: הקייטנה מחדדת את החשיבות של כושר גופני ועוזרת לילדים להיכנס לשגרה של כושר ואימונים. מעבר לכך היא מסייעת לילדים לעבוד על הקורדינציה ושיווי המשקל שלהם והם יוצאים לאחריה חזקים ועמידים יותר.

למי זה מתאים?

הקייטנה מתאימה לכל הילדים מגיל שמונה ומעלה, בנים ובנות גם ללא ניסיון מוקדם בגלישה או בכל ספורט מים שהוא. הפעילות נערכת בקבוצות הטרוגניות ואין חלוקה לפי גילאים. הילדים נהנים מהדרכה אישית בקבוצות קטנות של חמישה לכל היותר וכל אחד מהילדים מקבל אתגרים המותאמים לקצב ההתקדמות האישי. שימו לב – הקייטנה מתאימה לילדים עם מיומנות שחייה בסיסית. כלומר, לא צריך להיות שחיינים מנוסים, אלא לדעת לשלוט בגוף במים.

איזה פעילויות נערכות בקייטנה?

הקייטנה כוללת כמובן את לימודי הגלישה בראש ובראשונה עם תכנים בסיסיים וחשובים כמו עמידה נכונה על גלשן, שמירה על יציבות, נהלי בטיחות לפני הכניסה למים וכן הלאה. מעבר לכך הילדים ייהנו גם מלימודי גלישה על גלשני חתירה, מגוון אימוני אקרובטיקה מהנים, מפגשים מעצימים עם גולשים ותיקים ומנוסים ועוד.

בטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר וללא פשרות

כאמור – יחס החניכה הוא מעולה וכל ילד מקבל התייחסות אישית ממדריכים מנוסים. בקייטנה משתמשים בציוד תקין ואיכותי ובמערכת הכבלים שנחשבת לטובה ולבטוחה ביותר בעולם כולו. כמו כן במקום ישנו צוות עזרה ראשונה מקצועי שיגיש עזרה מקצועית בכל מצב שהוא, כך שהילדים נמצאים בידיים טובות תמיד ואין ממה לחשוש.

לסיכום – העניקו לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת

קייטנת הגלישה היא אחת החוויות המיוחדות ביותר שילדכם יוכלו לחוות בחופשים, וזה עדיף פי מיליון מסתם להישאר בבית מול המסכים. העניקו להם חוויה ייחודית וחד פעמית של קייטנת גלישה והם יודו לכם מכל הלב.